«Таємна історія» Донна Тартт

«Таємна історія» Донна ТарттНазва: Таємна історія
Письменник: Донна Тартт
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Таємна історія» Донна Тартт

У загадковому світі таємного коледжу в Новій Англії розгортається історія, де струнко переплелися антична краса, божественна мудрість і темні сили людської страсті. «Таємна історія» Донни Тартт – це не просто роман, це закляття, яке вас зачарує, заворожить та залишиться в пам’яті на довгі роки.

Молодий Річард Пейпен потрапляє в елітний коледж, де виявляється п’ять виняткових студентів та харизматичний професор Джуліан. Студенти, оточені загадковою аурою, вивчають давньогрецьку культуру, втілюючи в життя ідеали краси та розуміння. Проте, коли графіка наростає, а темні таємниці розкриваються, невинність античного світу змінюється на трагедію, що забарвлює кампус у крові.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємна історія» Донна Тартт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka