«Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака» Річард Фейнман

«Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака» Річард ФейнманНазва: Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака
Письменник: Річард Фейнман
Рік: 2018
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна зарубіжна література, Прикладна і науково-популярна література, Гумор

 

Анотація до книги «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака» Річард Фейнман

Річард Фейнман – дуже крутий американський фізик, один із творців квантової електродинаміки та атомної бомби. Якщо ви думаєте, що якісна та легка література до цього дядька не має жодного стосунку – ви просто з ним поки що не знайомі. Розуміння того, як цей світ влаштований фізично та усвідомлення, наскільки потужна зброя створила людство серйозно вплинули на Фейнмана. Це посилило його сильне почуття гумору в сто разів.

Його книга – дотепні спостереження життям, записані неможливо багатогранної особистістю. Фейнман – не лише видатний фізик-теоретик. Він – художник-портретист, віртуозний барабанщик та професійний жартівник, знавець різних задоволень та поціновувач жінок та жіночої краси. Він докладно описує ті неймовірно божевільні пригоди, до яких вченого може привести невгамовну цікавість у кожній із сфер його інтересів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka