«Та сама я» Джоджо Мойєс

«Та сама я» Джоджо МойєсНазва : Та сама я
Письменник : Джоджо Мойєс
Рік : 2018
Видавництво : Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри : Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи
Серія : До зустрічі з тобою

 

 

Анотація до книги «Та сама я» Джоджо Мойєс

Лу Кларк намагається втекти від свого минулого і переїхати до Нью-Йорка. В Англії вона залишає Сема, яка колись допоміг їй оговтатися від втрати болю. А тепер Лу фактично тікає від чоловіка, прирікаючи їхні стосунки на випробування відстанню. У великому місті дівчина починає життя спочатку і виконується на роботу до заможного сімейства Ґопників. Вона відразу опиниться у вірі своїх таємниць та пристрастей, розчиняючись у чужій родині. Лу не вистачає часу навіть на коротку ромову із Семом, який щодня віддаляється… Але коли одного дня доля випадково зіштовхує її з чоловіком на ім’я Джошуа Райан, усе змінюється. Та от чи змінити нове кохання самому Лу? Чи можете вона нарешті віднайти щастя і недавно розриватися між минулим та майбутнім?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka