«Сині Води» Володимир Рутківський

«Сині Води» Володимир РутківськийНазва : Сині Води
Письменник : Володимир Рутківський
Рік : 2019
Жанри : Історична література, Книги про війну, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Сині Води» Володимир Рутківський

Це історія про те, що прагнення до свободи дає людині таку силу, про яку вона й сама не здогадується, що в ній це може бути. Коли народи живуть довго у неволі, у якийсь момент їм уривається терпець і бажання звільнитись з-під чужого гніту дає сили, щоб перемогти навіть найлютішого ворога. Щось подібне, певно, відбулось і під час битви на Синіх Водах. Це був перший раз, коли татарська орда програла, а українсько-польсько-білоруське військо отримало перемогу.

Тоді Україна стала вільною і незалежною, а сама битва увійшла в історію як одна з найбільших у Європі того часу. Дмитро Боброк, удільний князь і головний герой цього роману, опиняється у центрі подій, а значить, у самому «пеклі» запеклих боїв. А поруч з ним опиняються відчайдушні люди, троє з яких стають вірними помічниками і товаришами, без допомоги яких він би не зміг впоратися з усіма проблемами і бідами.

Та будуть і інші персонажі, з якими можна познайомитись, читаючи роман. Це і князь Ольгерд, якого ледь не вбили стрілою, і той самий хан Мамай, з іменем якого асоціюється Золота Орда, і багато хто ще. Крім того, у творі розповідається і про тогочасний Київ, який вважався однією з найвеличніших столиць у Європі…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka