«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі МакгонігалНазва: Сила волі. Шлях до влади над собою
Письменник: Келлі Макгонігал
Рік: 2017
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Психологія, Мотивація, Саморозвиток

 

 

 

Анотація до книги «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

“Сила волі. Шлях до влади над собою” Келлі Макгонігал — це не просто книга, це ключ до ваших внутрішніх резервів та потенціалу. Авторка допомагає читачам вивчити мову силі волі, як теоретичну базу, що вивчає, чому ми уникаємо змін та як ми можемо розвивати свою внутрішню силу.

В кожному розділі Макгонігал поєднує наукові відкриття та цікаві факти про функціонування нашого мозку. Крім того, книга містить вправи, які допомагають тренувати силу волі, як м’язи. Ці вправи стануть вашим надійним спутником у шляху до внутрішньої гармонії та самоконтролю.

Авторка розкриває секрети того, як впоратися із стресом, уникнути спокус та досягти поставлених цілей. Заснована на курсі “Наука сили волі”, ця книга пропонує вам новий погляд на власні можливості та відкриває двері до більш успішного та задовільного життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka