«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен КейнНазва: Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати
Письменник: Сьюзен Кейн
Рік: 2012
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Особистісний ріст, Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація

Анотація до книги «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві.

Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.