«Світован» Мирослав Дочинець

«Світован» Мирослав ДочинецьНазва: Світован
Письменник: Мирослав Дочинець
Рік: 2018
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Світован» Мирослав Дочинець

Книгу «Світован» можна назвати справжньою філософією життєвої мудрості, бо вона вчить найголовнішому – як знайти гармонію в нашому неспокійному світі, пізнавши себе й своє оточення. На сторінках книги читач зустрічається з великим мудрецем, українським Сократом – цілителем Андрієм Вороном, який навчився жити в гармонії з природою та Творцем.

Вирішивши читати онлайн книгу «Світован» Мирослава Дочинця українською мовою, ви зрозумієте справжню сутність природи, її велич і важливість для кожної людини. Головний герой навчає журналіста, який шукає сенс буття, як пізнати самого себе та знайти правильний шлях до життєвих цінностей, відкинувши все штучне й оманливе.

Мовлення мудреця-цілителя зачаровує народними діалектизмами й крилатими виразами. Майже кожну його фразу – влучний афоризм, що може стати життєвим девізом. Він розповідає, що значить вести здоровий спосіб життя, як навчитися розуміти свій організм і допомагати йому силами природи, як відкрити в собі невичерпні ресурси і навіть як навчитися кохати.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka