«Світло в темряві» Стейсі Віллінґем

«Світло в темряві» Стейсі ВіллінґемНазва: Світло в темряві
Письменник: Стейсі Віллінґем
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Психологічний триллер, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Світло в темряві» Стейсі Віллінґем

У захопливому та напруженому романі “Світло в темряві” Стейсі Віллінґем переплітаються таємниці минулого та страхітлива дійсність сьогодення. Двадцять років тому Луїзіані зникли дівчата-підлітки, а в центрі цього кошмару опинилася дванадцятирічна Хлоя Девіс. Батько дівчини признався у вбивстві шістьох жертв і був засуджений на довічне ув’язнення, залишивши свою родину в обличчя відразливого висміювання та страху власного минулого.

Після років прагнення забути та знову знайти контроль над власним життям, Хлоя стає психологом, спрямовуючи свою допомогу на службу іншим, особливо складним підліткам. Але коли тінь минулого настигає її, вона реалізує, що інколи спогади та таємниці не покладаються відпочивати.

Напередодні свого весілля в новому для неї місті, Хлоя опиняється в центрі чергового зникнення дівчат. І тепер, відчуваючи, що вона сама стає об’єктом розслідування, вона повинна зіткати свої власні демони з тінями теперішнього, щоб відкрити правду та врятувати невинних. У цьому місті, де кожен шепоче свою таємницю, Хлої чекає на справжній випробування — боротьба за правосуддя та відновлення свого власного життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Світло в темряві» Стейсі Віллінґем онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka