«Світло в темряві» Стэйси Уиллингем

Видавництво: Vivat
Жанр: Трилери, Психологічний триллер, Сучасна проза, Детективи

Анотація до книги «Світло в темряві» Стэйси Уиллингем

“Світло в темряві” – це захоплюючий роман від авторки Стэйси Уиллингем, який захопить вас з перших сторінок і не відпустить до останньої. Ця книга розповідає про Хлою Девіс, яка змушена жити серед темряви, яку принесла її минуле.

Двадцять років тому в Луїзіані зникли дівчата-підлітки, а батько дванадцятирічної Хлої визнався у вбивстві шістьох з них. Ця трагедія поставила під великий питання саму сутність сім’ї Девісів, змусивши їх жити відділеною від світу. Але навіть після років, минулих від того часу, життя Хлої і її родини залишається переповненим таємницями та темрявою.

Ставши психологом, Хлоя намагається знайти власну світлу точку у своєму житті, володіючи відчуттям контролю над іншими, які приходять до неї за допомогою. Проте тінь минулого постійно підстерігає її, нагадуючи про те, що її власна сім’я може ховати найбільші таємниці.

Напередодні свого весілля Хлоя опиняється в обличчі нових зникнень дівчат в місті, сповненому страху та недовіри. Чи зможе вона розкрити ці загадкові злочини і врятувати місто від темряви, яка йому загрожує?

“Світло в темряві” – це не лише кримінальний трилер, але й тонкий психологічний портрет людини, що шукає виходу з темряви свого минулого. Завантажте цю книгу на ebiblioteka.com.ua та погрузіться в захопливий світ загадкових подій і переживань головної героїні.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Світло в темряві» Стэйси Уиллингем онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.