«Сватання для початківців» Мэдди Доусон

«Сватання для початківців» Мэдди ДоусонНазва: Сватання для початківців
Письменник: Мэдди Доусон
Рік: 2023
Видавництво: Рідна Мова
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Сватання для початківців» Мэдди Доусон

У книзі «Сватання для початківців» Марні Макґров змушена переглянути свої погляди на кохання та майбутнє, коли її звичне життя перетворюється на щось зовсім неочікуване. Вона мріяла про стандартне щастя: стати дружиною, мати дітей і вести спокійне сімейне життя. Проте, за дивакуватою відомою Блікс Голлідей, світ Марні зазнає кардинальних змін.

Після розпаду шлюбу та невдалих спроб знайти себе у новому житті, Марні отримує в спадок від Блікс дім у Брукліні, разом із своїми нестандартними «проєктами». Це початок пригод, де серця ламаються, друзі стають незвичайними і сусіди ховають свої секрети. Під керівництвом Блікс, яка завжди вірила у її потенціал, Марні виявляє справжню силу і відкриває для себе нові можливості.

Книга Мэдди Доусон – це смішна, тепла і натхненна історія про те, як несподівані зміни можуть привести до найбільшого особистого розвитку та збагачення.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сватання для початківців» Мэдди Доусон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka