«Сутінки світу» Вернер Херцог

«Сутінки світу» Вернер ХерцогНазва: Сутінки світу
Письменник: Вернер Херцог
Рік: 2024
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна проза, Українська проза, Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Сутінки світу» Вернер Херцог

«Сутінки світу» Вернера Герцога — це захоплива і трагічна історія, яка розгортається на краю світу, серед лісів і гір Філіппін. У кінці 1944 року, коли японські війська почали відступати з острова Лубанг, лейтенант Хіроо Онода отримав наказ, що назавжди змінив його долю: за будь-яку ціну утримувати острів до повернення Імператорської армії. Єдиним правилом було не гинути від власної руки та вводити ворога в оману в разі захоплення.

Цей наказ став початком багаторічної одіссеї Оноди, подорожі крізь десятиліття у вигаданій війні, яка існувала лише в його свідомості. Герцог у своєму творі увічнює роки абсурдної, але водночас епічної боротьби, що перетворила Оноду на персонажа власного роману. Він створив трагічну симфонію життя, переплітаючи вигадані битви та реальні випробування на тлі безмежного лісу та безсмертного часу. Ця книга — проникливий портрет чоловіка, який залишився вірним своїм наказам і принципам, попри всі труднощі й зміни навколишнього світу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сутінки світу» Вернер Херцог онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka