«Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меган Макдональд

«Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меган МакдональдНазва: Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді
ПисьменникМеган Макдональд
Рік: 2010
Жанри: Виховання дітей
Серія книг «Джуді Муді»

 

 

Анотація до книги «Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меган Макдональд

Хочеш зробити щось веселе? Чого ти чекаєш? Розгортай цю мегаприкольну книгу – і починай! Дізнайся, як пройти крізь папір. Створи настільну гру. Придумай свою причіпну пісню. А ще – пройди кумедні тести, розгадай загадки та розважайся разом із Джуді Муді! Попередні книги з серії: «Джуді Муді», «Джуді Муді стає знаменитою», «Щоденник настрою від Джуді Муді», «Джуді Муді віщує майбутнє», «Джуді Муді проголошує незалежність», «Джуді Муді навколо світу за 8 1/2 днів. », «Джуді Муді йде до коледжу».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka