«Створи StoryBrand. Розкажи історію бренду, і тебе почують» Дональд Міллер

«Створи StoryBrand. Розкажи історію бренду, і тебе почують» Дональд МіллерНазва: Створи StoryBrand. Розкажи історію бренду, і тебе почують
Письменник: Дональд Міллер
Рік: 2017
Жанри: Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «Створи StoryBrand. Розкажи історію бренду, і тебе почують» Дональд Міллер

Одне з головних доданків успіху компанії – правильне донесення до партнерів і клієнтів інформації про себе: місії, товари та послуги, конкурентні переваги та ін.

Автор книги кілька років тому зробив революцію в маркетингу, запропонувавши використовувати для просування брендів методику сторителлінгу та основи класичної драматургії.

За методом StoryBrand маркетингові послання та рекламна кампанія будуються, використовуючи принцип створення художнього твору – емоційно, цікаво, із чітким сюжетом, зав’язкою, кульмінацією та розв’язкою. Клієнт у рамках цього методу стає «героєм», а компанія – «провідником», який допомагає вирішити його проблему.

Мозок запам’ятовує музику та забуває шум – запам’ятовує один бренд і забуває інший.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Цікава думка, почута від захопленої людини, розлетиться швидше, ніж плутані пояснення від нудних і байдужих працівників.
Оцініть статтю
E-Biblioteka