«Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі» Деніел Левітін

 «Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі» Деніел ЛевітінНазва: Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі
Письменник: Деніел Левітін
Рік: 2020
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Прикладна і науково-популярна література, Соціальна психологія, Психологія

 

 

Анотація до книги «Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі» Деніел Левітін

У світі навантаження даним, миттєвим прийняттям рішень та реакцій на стрімкі зміни у суспільстві не дивно, що іноді ми запізнюємося на зустрічі, втрачаємо речі та відчуваємо себе виснаженими, наздоганяючи загальносвітовий темп. Однак за допомогою нейронауки можна впорядкувати своє життя.

На основі академічних досліджень та історій видатних людей Деніел Левітін вчить структурувати інформаційний потік та дає практичні поради, як організувати свій час та навести лад у роботі та повсякденному житті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka