« Стрьомні нетрі Аллервельту » Роман Воронков

« Стрьомні нетрі Аллервельту » Роман Воронков
Назва: « Стрьомні нетрі Аллервельту »
Письменник: Роман Воронков
Рік: 2023
Видавництво: ЗахідноУкраїнська Книжкова Фабрика
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги « Стрьомні нетрі Аллервельту » Роман Воронков

“Стрьомні нетрі Аллервельту” – це захоплюючий український фентезі від Романа Воронкова, який запропонує читачам захопливу подорож у паралельну реальність та рідне українське село. Ця історія розкриває перед нами неочікувані персонажі та надзвичайні події.

У світі, де мережі соціальних мереж виявляються складніше, ніж можна собі уявити, з’являються загадкові істоти, які прагнуть контролю над людством. Вони викликають протистояння представників старого містичного світу та нових загроз.

Спостерігаючи за героями, які рухаються через українські пейзажі, ми піднімаємося на хвилюючу хвилю епічних подій. Агенти Аллервельту, разом з двома чарівними бісами, стають в останню лінію оборони перед загрозою, яка несе з собою щось набагато страшніше за звичайних хейтерів. Під відтінком епічного саундтреку вони вирушають в подорож Україною, розгадуючи загадкові події та об’єднуючись, щоб захистити всіх, хто вразився в павутину сучасних соціальних мереж.

Проте, в цій неймовірній боротьбі, хто ж захистить саміх агентів Аллервельту? Це запитання піднімається в цій книзі, і воно робить читачів ще більше захопленими цією захоплюючою історією.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Стрьомні нетрі Аллервельту » Роман Воронков онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka