«Стрімка могила» Роберт Гелбрейт

«Стрімка могила» Роберт ГелбрейтНазва: Стрімка могила
Письменник: Роберт Гелбрейт
Рік: 2024
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Сучасні детективи, Зарубіжні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Стрімка могила» Роберт Гелбрейт

У гострих відтінках темряви розкривається вразливість людської душі. Приватний детектив Корморан Страйк вирішує розплутати клубок загадок, які в’яжуть його з темними закутками релігійної секти в норфолкському заміському покинутому селі.

Універсальна гуманітарна церква зберігає секрети та невідомі таємниці, які кидають виклик навіть досвідченому детективові. Страйк та його вірна партнерка Робін Еллакотт занурюються у небезпечну гру, де правила писані зловісними догмами та загадковими смертями.

Серед безмежних пейзажів Норфолку, де час здавалося зупинився, Робін Еллакотт відправляється у підпілля сектантів, забуваючи про власні страхи та обмеження. Але що її чекає у цьому світі віри, де навіть кожен подих може бути пасткою?

«Стрімка могила» — це витончена сплетінка нервового напруження та загадкових переплетінь, де кожен оберт розкриває нові таємниці, а ціна правди може виявитися надто високою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Стрімка могила» Роберт Гелбрейт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka