«Страх мудреця. Книга 2» Патрик Ротфусс

«Страх мудреця. Книга 2» Патрик РотфуссНазва: Страх мудреця. Книга 2
Письменник: Патрик Ротфусс
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Зарубіжне фентезі, Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Страх мудреця. Книга 2» Патрик Ротфусс

У другій книзі захопливого епічного фентезі «Страх мудреця» від талановитого Патріка Ротфусса, читачі погрузяться в хвилюючу подорож в таємничий світ, де кожен крок наповнений загадками і небезпекою.

Головний герой, Квоут, відправляється у велику мандри, де чекають інтриги, сутички і навіть суперництво з потужними чаклунами. Його шлях сповнений випробувань і небезпек, але найбільшою загрозою стає зустріч з загадковою жінкою, чия роль у його долі може виявитися надзвичайно важливою.

Квоут прагне розкрити таємницю тих, хто позбавив його сім’ю життя, і його подорож обіцяє бути напруженою і емоційно насиченою. Читачі разом з ним переживатимуть бурхливі пригоди та розгадуватимуть загадки, що приховуються у цьому чарівному світі.

«Страх мудреця. Книга 2» — це захоплива сага про відважного героя, його пошуки правди і непередбачувані пригоди, які змінять його життя назавжди.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Страх мудреця. Книга 2» Патрик Ротфусс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka