“Список кораблів” Сергій Жадан

“Список кораблів” Сергій ЖаданНазва: Список кораблів
Письменник: Сергій Жадан
Рік: 2020
Жанри: Сучасна українська література,  Українські вірші

 

 

 

Анотація до книги “Список кораблів” Сергій Жадан

Шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.

Ти ж розумієш, що все це про тебе? Ти ж розумієш, що все це саме про тебе? Все шаленство цього світу чимось спричинене, вся вивернутість літератури має своїх адресатів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka