«Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер

«Справа Аляски Сандерс» Жоель ДіккерНазва: Справа Аляски Сандерс
Письменник: Жоель Діккер
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер

«Справа Аляски Сандерс» Жоеля Діккера — це захоплива подорож у світ темних таємниць, де кожен оберт сюжету розкриває нові пластини моторошної історії.

Ми опиняємося в мирному містечку Маунт-Плезант, де в квітні 1999 року відбулося страшне вбивство молодої жінки, Аляски Сандерс. Спокійність цього місця розривається трагедією, і поліція, здавалося б, швидко вирішує справу, визначаючи винуватців. Однак через одинадцять років справа повертається, як привид із минулого, завдяки анонімному листу, який ставить під сумнів оригінальне розслідування.

Сержант Перрі Ґегаловуд, який стояв на чолі слідства, отримує тривожний лист, який ставить під сумнів всю попередню роботу поліції. Щоб врятувати честь і відновити правду, в розслідування долучається відомий письменник Маркус Ґольдман. Його досвід у розкритті злочинів та здатність розгадувати заплутані загадки робить його ідеальним кандидатом для виявлення правди, яка виявляється більш заплутаною, ніж вони могли собі уявити.

«Справа Аляски Сандерс» — це не лише кримінальний трилер, але і глибока драма, що розгортається перед читачем, роблячи його співучасником кожного розкриття та сюрпризу. Разом з Маркусом Ґольдманом вирушайте в неймовірну подорож у світ правди та обману, де кожен момент може змінити все, що ви думали знати.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka