«Спокушаючи шафера» Дженніфер Арментраут

«Спокушаючи шафера» Дженніфер АрментраутНазва: Спокушаючи шафера
Письменник: Дженніфер Арментраут
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Любовні романи, Еротичні романи, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Спокушаючи шафера» Дженніфер Арментраут

«Спокушаючи шафера» Дженніфер Арментраут — захоплива романтична історія, яка розповідає про Медді та Чейза, двох людей, які здаються створеними одне для одного. Кожен випадковий дотик Медді до Чейза змушує її серце битися швидше, а він, у свою чергу, ледь стримує свою пристрасть, відчуваючи, що поруч із нею його світ стає яскравішим. Проте тіні минулого заважають Чейзу зізнатися в коханні.

Однієї ночі вони піддаються своїм почуттям, але на ранок їхні шляхи розходяться в сварці. Лише під час весілля брата Медді вони вирішують оголосити перемир’я. Однак через непередбачену помилку вони змушені оселитися в одному номері, до того ж, у романтично оформленому номері для молодят!

Полум’я між Медді та Чейзом спалахує з новою силою. Чи зможуть вони знищити всі давні образи та перестороги у вогні своєї пристрасті? Готуйтеся до дуже, дуже спекотної історії…

Дізнайтеся, як розгортатимуться події, читаючи книгу онлайн або завантаживши її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Спокушаючи шафера» Дженніфер Арментраут онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka