«СпАДок» Люко Дашвар

«СпАДок» Люко ДашварНазва: СпАДок
Письменник: Люко Дашвар
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «СпАДок» Люко Дашвар

У захоплюючій книзі “СпАДок” Люко Дашвар читача очікує вирваний із самого серця сюжет, де розкішне життя та пекельні таємниці родини Гната Курогана переплітаються в загадковий і гострий коктейль.

На порозі свого 88-річчя видатний архітектор Гнат Куроган вітає свою родину у своєму розкішному маєтку під Києвом. Проте, те, що повинно було б стати святкуванням, обертається кошмаром, коли одного із його синів знаходять мертвим. Спадкоємство стає каталізатором темряви, а претензії до спадку перетворюються на пастку, де кожен член родини намагається врятувати свій куш, позбавивши інших.

Злочин розкриває внутрішній конфлікт сім’ї, розкриваючи таємниці і заворожуючи читача власною нерозкритою сутністю. “СпАДок” — це не просто розслідування вбивства, а драматичний оповідний шедевр, що змушує задуматися про цінність спадкоємства та справжню ціну влади в родині.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «СпАДок» Люко Дашвар онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka