«Спадок Готорна» Дженніфер Лінн Барнс

«Спадок Готорна» Дженніфер Лінн БарнсНазва: Спадок Готорна
Письменник: Дженніфер Лінн Барнс
Рік: 2024
Видавництво: Ранок
Жанр: Фентезі, Фантастика, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Спадок Готорна» Дженніфер Лінн Барнс

«Спадок Готорна» Дженніфер Лінн Барнс — це захоплива друга частина серії «Ігри спадкоємців», у якій Айворі продовжує розгадувати головоломки, залишені мільярдером Тобіасом Готорном. Після несподіваного успадкування його статків, дівчина опиняється у вирі таємниць і загадок, які, здається, лише множаться. День народження Айворі оповитий секретами, і вона не впевнена, чи це все ще частина гри, чи вже щось серйозніше. Спроби розплутати родинні інтриги приводять її до тесту ДНК, який може пролити світло на приховані зв’язки та істини. Незважаючи на підступи, які Тобіас Готорн запланував, залишаючи свій спадок, Айворі вирішує, що не дозволить себе використовувати і готова боротися за свою незалежність.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Спадок Готорна» Дженніфер Лінн Барнс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka