«Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніел Гоулман

«Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніел ГоулманНазва: Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини
Письменник: Деніел Гоулман
Рік: 2006
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психологія

 

 

Анотація до книги «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніел Гоулман

Ми запрограмовані на зв’язок. Точніше — наш мозок. Під час спілкування він починає емоційне танго та наче перетворюється на телефон, з якого ми дзвонимо на інший мозок. Такий зв’язок — палиця з двома кінцями: живильні стосунки мають корисний вплив на здоров’я, тоді як токсичні можуть повільно отруювати наш організм. Погані новини, спілкування з неприємними людьми, надмірна емпатія — виявляється, усе це залишає суттєвий відбиток на наших біологічних показниках. І для того, що встановити «фільтр» на потік почуттів та інформації, який щодня галонами всотує у себе мозок, час розбігтися у власному соціальному інтелекті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka