«Сьоме літо» Пейдж Тун

«Сьоме літо» Пейдж ТунНазва: Сьоме літо
Письменник: Пейдж Тун
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Сьоме літо» Пейдж Тун

«Сьоме літо» Пейдж Тун — роман про кохання, вибір і долю. Лів і Фінн познайомилися на мальовничому узбережжі Корнуоллу і після однієї незабутньої ночі їхні долі переплелися. Але Фінн змушений повертатися до Лос-Анджелеса, залишаючи Лів вдома. Вони обіцяють зустрічатися щороку, щоб провести літо разом.

Одного разу Лів випадково знайомиться з загадковим Томом. Це знайомство змінює її життя, адже вперше вона відчуває, що може бути щасливою не лише влітку. Тепер Лів стоїть перед важким вибором між Фінном і Томом. Коли ж вона дізнається шокуючу причину появи Тома в її містечку, їй доведеться довіритися своєму серцю.

Чи зможе Лів зробити правильний вибір і знайти своє справжнє кохання? Дізнайтеся, читаючи цю захопливу історію.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сьоме літо» Пейдж Тун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka