«Солодка печаль» Девід Ніколлз

«Солодка печаль» Девід НіколлзНазва: Солодка печаль
Письменник: Девід Ніколлз
Рік: 2021
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи, Сучасна проза, Зарубіжні любовні романи, Романтична проза

 

 

Анотація до книги «Солодка печаль» Девід Ніколлз

У 1997 році Чарлі Льюїс був таким хлопчиком, якого ви не пам’ятаєте на шкільній фотографії. Його іспити склав погано. Вдома він доглядає за батьком, а мало б бути навпаки, і якщо взагалі думає про майбутнє, то з якимось страхом. Потім у його життя вривається Френ Фішер, і Чарлі, незважаючи на себе, починає сподіватися. Але якщо Чарлі хоче бути з Френ, він повинен прийняти виклик, який може втратити його повагу друзів і вимагати від нього стати іншою людиною. Він повинен приєднатися до Компанії. І якщо компанія звучить як культ, правда ще жахливіша. Ціна надії, здається, Шекспір. Пронизлива, кумедна, чарівна, нищівна, «Солодкий сум» — це трагікомедія про скелястий шлях до дорослого життя та плутанину сімейного життя, свято відроджувальної сили дружби та той короткий, пекучий вибух першого кохання, на який можна дивитися лише безпосередньо після того, як він згорів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka