«Соло для Соломії» Володимир Лис

«Соло для Соломії» Володимир ЛисНазва: Соло для Соломії
Письменник: Володимир Лис
Рік: 2019
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Соло для Соломії» Володимир Лис

Події у житті Соломії неодноразово змусили щемити мою душу. Скільки разів мені доводилося замислюватися, як так людина може зробити, чому саме так, а не інакше, ніж вона керується, коли робить другій людині боляче? Розуміє ж – так не можна, самій (людині, мається на увазі) гірше буде! Щось начебто змушує чинити неправильно… Ти думаєш як зробити так, щоб було краще, а потім виявляється, що ти прийняв неправильне рішення, але пізно приходить це прозріння. І як шкода, що не можна повернуть назад і зробити все зовсім інакше. Соломія ніяк не може знайти щастя у своєму житті, тут воно є, а тут уже ні… Любить одного, заміж виходить за іншого, чому так? .. І так все життя, коли ж прийде те щастя?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka