«Сміховисько» Світлана Ройз

«Сміховисько» Світлана РойзНазва: Сміховисько
Письменник: Світлана Ройз
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Психологія, Дитяча психологія, Особистісний ріст, Секс і сімейна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Сміховисько» Світлана Ройз

«Сміховисько» Світлани Ройз — це зворушлива історія про дівчинку Дару, яку раніше батьки називали Сміховиськом за її невгасимий сміх і радість. Однак через вимушений переїзд до іншого міста, втрату дому та звичного життя, вона втрачає свою життєрадісність і стає байдужою, ніби її емоції замерзли. Все змінюється, коли Дара зустрічає сусідку з фіолетовим волоссям і незвичайним намистом. Ця зустріч допомагає дівчинці знайти свою суперсилу, знову відчути кольори та радість життя.

Книга-практикум відомої психологині Світлани Ройз містить цінні поради для дітей, які пережили складні життєві ситуації. Вона допоможе їм впоратися зі своїми емоціями, навчитися долати страхи, відчуття заціпеніння, а також управляти злістю та панікою.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою в форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сміховисько» Світлана Ройз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka