«Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога» Іван Черненко

«Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога» Іван ЧерненкоНазва : Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога
Письменник : Іван Черненко
Рік : 2021
Жанри : Біографії і Мемуари, Наука, Освіта, Сучасна проза, Історії з життя.

 

 

Анотація до книги «Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога» Іван Черненко

Секс, наркотики, рок-н-рол? Студентські будні майбутніх лікарів трохи інших. Анатомія, неорганічна хімія, перерви на сон. І ні, далі легше не буде. Далі на них чекають лікарні та пацієнти. А ще колеги, які не в змозі прочитати банальну інструкцію до пристрою, родичі, для яких реанімація видна мало не вбивством, і бюрократія, багато бюрократії. Такі будуть і ті, хто готовий підставити плече на відвідування, ті, хто вчасно поділиться новим досвідом, як і ті, хто помітить лікаря та його зусилля.

Книжка Івана Черненка — це книжка про медицину та будні медиків, про той шлях, що додає кожен мрійник, аби стати лікарем. Про помилки, безлад і проблеми. Про життя та смерть, про кожного з нас. Зрештою, це просто історія лікаря з Богом забутої районної лікарні десь у Макондо.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka