«Смерть на Нілі» Агата Крісті

«Смерть на Нілі» Агата КрістіНазва: Смерть на Нілі
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Класична проза, Детективи, Зарубіжні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Смерть на Нілі» Агата Крісті

“Смерть на Нілі” Агати Крісті — це захоплююча таємниця, де кохання, ревнощі та таємниці переплітаються на розкішному пароплаві “Карнак”. Молодята Саймон і Ліннет Дойли здавалося, мали все для ідеального медового місяця, але призначеність вирішує випробувати їхнє щастя.

Жаклін де Бельфор, розгнівана подруга Ліннет, вирішує порушити спокій молодят, приєднуючись до їхньої весільної подорожі. Але ранок розпочинається трагедією — місіс Дойл знаходиться мертвою, а на стіні кабіни залишається кривавий слід у формі букви “Ж”. Жаклін має непорушне алібі, і все стає ще більш загадковим.

Еркюль Пуаро, відомий своєю геніальністю, вступає в гру, розкриваючи заплутані мотиви, ревнощі та таємниці кожного пасажира на пароплаві. Злочин виявляється витонченою мережею інтриг, де кожен може бути підозрюваним, а пароплав стає закритим простором для непростих розслідувань.

“Смерть на Нілі” — це захоплююча подорож у світ краси та смерті, де гострі розум і детективні хитрощі Пуаро розкривають таємниці, які ховаються під широкими вітрилами пароплава.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Смерть на Нілі» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka