«Смерть місис Вестевей» Рут Веа

«Смерть місис Вестевей» Рут ВеаНазва: Смерть місис Вестевей
Письменник: Рут Веа
Рік: 2023
Видавництво: Рідна Мова
Жанр: Сучасна проза, Пригоди, Книги про пригоди, Трилери, Психологічний триллер

 

 

 

Анотація до книги «Смерть місис Вестевей» Рут Веа

У захоплюючому трилері “Смерть місіс Вестевей” вирушайте у подорож разом з Гарріет Вестевей, коли вона отримує незвичайне спадкове повідомлення, що перевертає її життя з ніг на голову. Здається, бабуся Гел давно померла, але таємничий лист запрошує її до маєтку “Трепассен”, де зібралася родина Вестевеїв.

Проте в маєтку починають розгортатися дивні події, а родина виявляється занадто багатою на таємниці. Гел, звідки вона не береться, опиняється у центрі інтриг, зради та небезпеки, де кожен здатний на все, щоб заховати сімейні секрети. І коли тіні минулого починають виходити на світло, Гел змушена зіткнутися з власними жахливими відкриттями про свою родину.

Цей трилер наповнений напруженістю та хитромудрістю, і ви не зможете відірватися від його сторінок, поки не розкриєте всі таємниці, що ховаються у маєтку “Трепассен”. “Смерть місіс Вестевей” – це захоплююча подорож до темряви людської душі, де правда може бути набагато страшнішою за усі кошмари.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Смерть місис Вестевей» Рут Веа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka