«Скорочено Кава з кардамоном» Йоанна Ягелло

«Скорочено Кава з кардамоном» Йоанна ЯгеллоНазва: Скорочено Кава з кардамоном
Письменник: Йоанна Ягелло
Рік: 2011
Жанри: Твори Скорочено, Шкільні підручники, Список шкільної літератури 10 клас, Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Скорочено Кава з кардамоном» Йоанна Ягелло

Повість з елементами детективу «Кава з кардамоном» Йоанна Яґелло — це передусім зображення протесту дитини проти аморальності та бездушного світу дорослого життя. Перед тим, як щось зробити, треба добре подумати про наслідки.

Якось несподівано життя п’ятнадцятирічної дівчинки змінюється. Її мама стає надто дратівливою і відстороненою від усіх, а вітчим майже не з’являється вдома. На її плечі падає догляд за маленьким братом, хоча в неї зовсім мало часу, адже їй потрібно готуватися до вступних іспитів, від яких залежить все її майбутнє життя. Радимо читати онлайн усім скорочено книгу «Кава з кардамоном» автора Йоанна Яґелло.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka