«Схід українського сонця. Історії Донеччини та Луганщини початку ХХІ століття» Катерина Зарембо

«Схід українського сонця. Історії Донеччини та Луганщини початку ХХІ століття» Катерина ЗарембоНазва: Схід українського сонця. Історії Донеччини та Луганщини початку ХХІ століття
Письменник: Катерина Зарембо
Рік: 2022
Жанри: Політика, політологія, Історична література, Історії з життя, Українська публіцистика, Публіцистика

 

 

Анотація до книги «Схід українського сонця. Історії Донеччини та Луганщини початку ХХІ століття» Катерина Зарембо

Ця книжка — про українські спільноти Донеччини та Луганщини, які діяли від початку 2000-х і до російського вторгнення 2014 року й існування яких російсько-радянський міф про Донбас заперечував. Про культурні простори, студентські середовища, українське село, розмаїті релігії. Про тих, хто хотів жити не в міфологізованому минулому, а у вільній демократичній Україні.

Ці спільноти були голосами нових, непострадянських Донеччини та Луганщини, вбудованих у всеукраїнський контекст; пробудженням приспаного (пригнобленого, винищеного, закатованого) українства.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka