«Сім смертей Евелін Гардкасл» Стюарт Тёртон

«Сім смертей Евелін Гардкасл» Стюарт ТёртонНазва: Сім смертей Евелін Гардкасл
Письменник: Стюарт Тёртон
Рік: 2020
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Детективи, Жахи і Містика, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Сім смертей Евелін Гардкасл» Стюарт Тёртон

“Сім смертей Евелін Гардкасл” Стюарта Тёртонa – це захоплива гра в кота і мишу зі смертельними ставками. На блекгітгаусі, грандіозному балмаскараді, кожен вечір один з гостей перевтілюється в Евелін Гардкасл, а на одинадцятій годині знову його чекає смерть. Ця жахлива метушня триває безперервно, поки не буде названий вбивця.

Ейден Бішоп прокидається в новому тілі гостя кожен день, з одним і тим же запитанням у голові: хто вбив Евелін Гардкасл? І він має лише сім днів, сім перевтілень, щоб розкрити цю таємницю. Чи зможе він розплутати клубок і виявити вбивцю, перш ніж черговий постріл пролунає і життя Евелін знову закінчиться?

Ця книга не лише заплутує ваші думки, а й занурить вас у вишуканість балу, де кожен може бути вбивцею або жертвою. Це захоплююча історія про пошук правди в світі, де ніщо не те, як здається, і де час просто кидає виклик смерті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сім смертей Евелін Гардкасл» Стюарт Тёртон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka