«Шопенгауер як ліки» Ірвін Ялом

«Шопенгауер як ліки» Ірвін ЯломНазва: Шопенгауер як ліки
Письменник: Ірвін Ялом
Рік: 2005
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Шопенгауер як ліки» Ірвін Ялом

Джуліус – успішний психотерапевт, зразковий сім’янин і загалом щаслива людина. Але черговий плановий медогляд зачепить його спокійне життя. Літньому чоловікові повідомляють про страшний діагноз і дають максимум рік, щоб завершити всі справи.

Психотерапевт вирішує розібратися з колишніми клієнтами, у лікуванні яких він зазнав фіаско. Одним із пацієнтів був якийсь Філіп. Зв’язавшись з ним, Джуліус дізнається, що Філіп упорався зі своєю проблемою за допомогою філософії Шопенгауера. Тепер він планує сам стати психоаналітиком, забираючи в маси неординарний спосіб лікування. Філіпп просить колишнього лікаря про супервізію. Але Джуліус впевнений, що той не переміг проблеми, а лише загнув їх у глибини розуму. Він погоджується допомогти клієнту лише за умови, що Пилип якийсь час схожий на сеанси групової психотерапії. А далі розгортаються історії про дев’ятьох учасників цієї групи, що перемежуються фактами з біографії Артура Шопенгауера.

Чи вдасться Пилипу визнати хибність своїх переконань? Чи він запевнить інших у правоті відомого філософа-мізантропа?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka