«Шоколад із чилі» Йоанна Ягелло

«Шоколад із чилі» Йоанна ЯгеллоНазва: Шоколад із чилі
Письменник: Йоанна Ягелло
Рік: 2013
Жанри: Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Шоколад із чилі» Йоанна Ягелло

Чи доводилося вам куштувати шоколад з чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до ліцею. Вона знайшла давно втрачену сестру і нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Схоже, перед нею чудове майбутнє. Однак не все так райдужно. На навчання Лінці доведеться заробляти самостійно, адже мама не може оплатити дорогий приватний ліцей. Відносини із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде вчитися до Лондона, а це означає довгу розлуку. Лінка живе в очікуванні Різдва, адже тоді Адріан має приїхати до Польщі. Але на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди має бути солодким, як молочний шоколад? Може, вона нагадує шоколад із чилі?

Бувaють тaкі сльози, що їх неможливо зупинити.
Бувaють тaкі сльози, що їх неможливо зупинити. всіма історіями криється стільки переживань, стільки почуттів і страждань. А якщо їх переповісги, то скидаються на якусь мильну оперу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka