« Школа ідеальних матерів » Джессамін Чен, Вікторія Смаль

« Школа ідеальних матерів » Джессамін Чен, Вікторія Смаль
Назва: « Школа ідеальних матерів »
Письменник: Джессамін Чен, Вікторія Смаль
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги « Школа ідеальних матерів » Джессамін Чен, Вікторія Смаль

“Школа ідеальних матерів” Джессамін Чен і Вікторії Смаль – це рушійна і динамічна історія, яка ставить під сумнів усталені стереотипи про материнство та суспільний тиск на жінок. Головна героїня, Фріда, колись мала все для щасливого життя, але життя зірвалося, коли її чоловік залишив її і їхню доньку Гаррієт на прощання.

За однієї фатальної дії – залишення доньки без нагляду на короткий час – Фріду позбавляють материнських прав і направляють до школи ідеальних матерів. Ця школа, здавалося б, пропонує “досконале” виховання та контроль над материнами і їхніми дітьми.

Книга розкриває боротьбу Фріди з бюрократією, суспільним тиском і намаганням стати “ідеальною матір’ю” за всіма прийнятими стандартами. Вона також відкриває силу безмежної материнської любові і відданості.

Цей роман заставляє читача задуматися про значення материнства, виховання дітей та цінності сім’ї, а також про те, як суспільство оцінює і піддає критиці жінок у ролі матері.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Школа ідеальних матерів » Джессамін Чен, Вікторія Смаль онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka