«Шість багряних журавлів» Елізабет Лім

«Шість багряних журавлів» Елізабет ЛімНазва: Шість багряних журавлів
Письменник: Елізабет Лім
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Книги про чарівників, Наукова фантастика, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Шість багряних журавлів» Елізабет Лім

“Шість багряних журавлів” Елізабет Лім – це захоплююча історія про Шіорі’анму, принцесу з таємничою магією, яка перевертає її життя з ніг на голову. Після випадкового виклику магії на її помолвках, Шіорі змушена боротися за врятовання своїх братів, перетворених зловісною мачухою на журавлів.

У своїй подорожі вона зустрічає примхливого дракона, загадкову паперову пташку та хлопця, якого вона намагалася уникати. Шіорі вивчає чари і долає внутрішні суперечності, щоб зупинити темну змову, що загрожує королівству.

Ця книга переповнена магією, пригодами та внутрішнім зростанням головної героїні, яка мусить вирішити, наскільки вона готова піти заради своїх братів і майбутнього королівства.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Шість багряних журавлів» Елізабет Лім онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka