«Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн

«Шепіт за дверима» Т.Дж. КлюнНазва: Шепіт за дверима
Письменник: Т.Дж. Клюн
Рік: 2024
Видавництво: Book Chef
Жанр: Фантастика, Фентезі, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн

Запрошуємо вас на незвичайну подорож до світу між життям і смертю, до таємничого світу «Переправи Харона», де кожен день — це непередбачувана пригода. У книзі «Шепіт за дверима» ви зустрінете Воллеса, який раптово переконується, що став жертвою жнеця і тепер опинився на порозі загадкового чайного будиночку Г’юґо. Воллес збирається перейти в інший світ, але вирішує, що йому ще не час залишати цей.

Так починається його пригода, де кожен день стає шансом на нове життя, яке Воллес ніколи не мав. Він вирішує використати кожну мить, кожну можливість, кожне світле й темне переживання, щоб перетворити останній тиждень свого існування в найяскравіший час життя. Але чи зможе він врятувати свою душу, знайшовши сенс у тіньовому світі, де час стає більшим за життя?

Ця книга переповнена гумором, пригодами і роздумами про сенс життя. Вона захоплює, розсмішує, іноді смутить, але завжди залишає слід у серці, нагадуючи нам, що кожен момент на цій землі варто прожити наповнено із глибоким розумінням та відчуттям.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka