«Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

«Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон БекеттНазва: Шепіт мертвих. Третє розслідування
Письменник: Саймон Бекетт
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Поліцейські детективи, Трилери, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

«Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймона Бекетта — це захопливий трилер, в якому Девід Гантер, судовий антрополог, повертається до «Трупної ферми» в США, де колись навчався. Відчайдушно сподіваючись відновити свої професійні навички та відновити впевненість у собі, він згоджується долучитися до розслідування вбивства під керівництвом колишнього наставника. Проте те, що він знаходить, перевертає його світ.

На «Трупній фермі» знаходять жорстоко убитого чоловіка, тіло якого вкрите слідами жахливих тортур. Девід, відомий своїми вражаючими навичками судового антрополога, відчуває, що тут важливе більше, ніж здається. Відбитки пальців вказують на вбивцю, але щось в цьому розслідуванні не так, і Девід вирішує розгорнути історію.

Знайшовши ще одне тіло, Гантер розуміє, що вони стикаються зі серійним вбивцею, обдарованим знаннями криміналістики. Розслідування розвивається в несподіваному напрямку, а Девід повинен протистояти власним демонам минулого, щоб розкрити шокуючу правду.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka