«Щоденник книгаря» Шон Байтелл

«Щоденник книгаря» Шон БайтеллНазва: Щоденник книгаря
Письменник: Шон Байтелл
Рік: 2019
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Щоденник книгаря» Шон Байтелл

“Щоденник книжника” описує рік у букіністичній крамниці у Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори та вікторіанські особняки. Ми опиняємося в магазині з сотнею тисяч книг, щойно зводимо кінці з кінцями. Над нею нависає привид всюдисущого Amazon, який ще більше розростається і витісняє маленькі магазини. У цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство і сміливість придбати магазин і долучиться до, на перший погляд, романтичної професії книжника. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про безперервні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами – буркунами та натхненниками, людьми, які життя не розуміють без книг, і тими, що шукають привід посваритися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka