«Щоденник кілера» Денні Кінг

«Щоденник кілера» Денні КінгНазва: Щоденник кілера
Письменник: Денні Кінг
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Пригоди, Сучасна проза, Шпигунські детективи

 

 

 

Анотація до книги «Щоденник кілера» Денні Кінг

«Щоденник кілера» Денні Кінг — це захопливий роман, де життя головного героя, Іана, розчленоване на дві сутності: професійне і особисте. На перший погляд, Іан веде вдалу кар’єру кілера, де гроші, цікаві завдання і вільний час влаштовують його. Проте особисте щастя йому не личить через його смертоносну професію.

Іан, не зважаючи на своє хладнокров’я та професійні навички, мріє про кохання і тепло жіночого серця. Його спроби збудувати особисті стосунки завжди керуються ризикованою невідомістю — йому просто доводиться уникати вбивства своєї половинки.

Заворажлива історія, де герой шукає свою «єдину» серед руїн власного життя, намагаючись узгодити непоєднувані реалії своєї професії та бажань серця. «Щоденник кілера» — це захоплива драма про внутрішню боротьбу, де кожен вибір може призвести до неочікуваних наслідків.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Щоденник кілера» Денні Кінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka