« Щоденник безнадійно приреченої » Дарина Гнатко

« Щоденник безнадійно приреченої » Дарина Гнатко
Назва: « Щоденник безнадійно приреченої »
Письменник: Дарина Гнатко
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Сучасна проза Українська проза

 

 

 

Анотація до книги « Щоденник безнадійно приреченої » Дарина Гнатко

“Щоденник безнадійно приреченої” – це вражаюча історія Євгенії Скриль, жінки, яка пережила жахливі випробування та перипетії під час Другої світової війни. Цей рушійний щоденник, написаний в її словах, розкриває перед читачем долю людини, яка стикнулася з найстрашнішими подіями того часу.

Євгенія, яку називали по-різному, пройшла шлях від рідного українського села до Польщі, а потім до Німеччини і назад. Вона вижила під час Голодомору, пережила утискі від комуністів і жорстокість нацистів. Незважаючи на всі ці життєві випробування, у неї було козацьке коріння, сила волі і доброта, які допомогли їй вижити в двох таборах смерті.

Цей щоденник розкриває глибокі переживання, мужність і віру в людях, навіть у найбільш відчайдушних обставинах. Він також відзначає кохання серед жорстокостей і зради, а також питання, чи судилося Євгенії та її коханому подолати всі перешкоди. Ця книга надихає на думку про силу людського духу та відчайдушну боротьбу за виживання в найскладніших обставинах.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Щоденник безнадійно приреченої » Дарина Гнатко онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka