«Щоденник Анни Франк» Анна Франк

«Щоденник Анни Франк» Анна ФранкНазва: Щоденник Анни Франк
Письменник: Анна Франк
Рік: 2021
Жанри: Біографії і Мемуари, Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «Щоденник Анни Франк» Анна Франк

День за днем єврейська дівчинка у своєму щоденнику розповідає вигаданій нею подрузі Кітті все, що відбувається з нею та з іншими мешканцями притулку, записуючи в нього свої найпотаємніші думки, прикрості та радості. Її дитяче життя з волі дорослих швидко стало недитячим, перетворивши щоденник дівчинки на значний документ і на обвинувальний акт. Останній запис у щоденнику датований 1 серпня 1944 року, незабаром гестапо з доносу заарештувало всіх мешканців сховища. Доля Анни та її сім’ї трагічна – всі загинули у концтаборі, тільки одному батькові дівчинки Отто Франко дивом вдалося вижити, після звільнення з концтабору повернутися до Нідерландів та знайти щоденник. У 1947 р. записи були видані тиражем у 3000 екземплярів. Щоденник 6 разів перевидувався і був перекладений 67 мовами світу. 2009 року щоденник Ганни Франк був визнаний об’єктом реєстру “Пам’ять миру” ЮНЕСКО.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka