«Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі» Тіна Сіліг

«Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі» Тіна СілігНазва : Що варто знати у своїх 20. Дозволь собі бути не таким, як усі
Письменник : Тіна Сіліг
Рік : 2009
Жанри : Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст

 

 

Анотація до книги «Що варто знати у своїх 20. Дозволь собі бути не таким, як усі» Тіна Сіліг

Коли ми починаємо кар’єру, відкриваємо власну справу чи починаємо з новим проектом, то часто боїмося і йдемо протореним шляхом. Школа, університет та оточення нав’язують нам: обері стандартний варіант, це найбезпечніше. Однак іноді найкраща стратегія — це помилятися, експериментувати й мислити креативно. І неважливо, вам 20 чи 50. Цю книжку викладачка Стенфордського університету Тіна Сіліґ написала наперед для свого сина, намагаючись застерегти від помилок, які припустилася сама. Це не черговий підручник з покроковими інструкціями, як досягти успіху, а історія про те, як залишитися сміливим, рішучим і не боятися бути унікальним усе життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka