“Що б не було” Дебі Гліорі

“Що б не було” Дебі ГліоріНазва : Що б не було
Письменник : Дебі Гліорі
Рік : 2021
Жанри : Дитячі книги, Дитяча проза, Казки

 

 

 

Анотація до книги “Що б не було” Дебі Гліорі

Книга “Що б не було” — справжній символ непорушного і неосяжного кохання батьків до своєї дитини, яка, як сяйво зірок, висвітлюватиме своїм теплим промінням шлях, що б не було… Існує багато важливих і тендітних тем літератури. Серед них і таке незбагненно глибоке, як батьківське кохання. Це кохання не потребує додаткових причин. Ця любов міцніша за будь-які життєві негаразди. Це кохання сяє дуже яскраво! “Що б не було”, створена талановитою Дебі Гліорі, розповідає про маленький привір, який хвилюється, що його ніхто не любить. І звичайно, для мами — він найдорожчий у всьому світі, і вона любитиме його, щоб не було…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka