«Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган

«Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-ЛюганНазва: Щасливі люди читають книжки і п’ють каву
Письменник: Аньєс Мартен-Люган
Рік: 2016
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган

«Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган — це дотронуто і вразливо написана книга, яка переплітає сум і красу в житті головної героїні. Письменниця веде нас через глибокий тунель втрат і болю, розкриваючи історію жінки, що стикається з найбільшими випробуваннями долі.

Після трагічної втрати чоловіка та доньки, героїня опиняється в світі темряви та беззахисності. Книга вирішує непросте завдання — допомогти їй знайти новий сенс існування, знову відчути красу життя. Авторка вдало поєднує теплість кавових паровозиків і мудрість літературних шедеврів, виводячи читача на шлях відновлення та самовідкриття.

Ця книга — про перемогу над темрявою завдяки любові, про здатність піднятися після важких ударів долі. Змістовна та емоційна, вона залишає невимовно яскравий слід в серці кожного, хто вирушає в цю літературну подорож.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka