«Щасливі кроки під дощем» Джоджо Мойєс

«Щасливі кроки під дощем» Джоджо МойєсНазва: Щасливі кроки під дощем
Письменник: Джоджо Мойєс
Рік: 2002
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Щасливі кроки під дощем» Джоджо Мойєс

Незабутня і зворушлива історія жінок трьох поколінь, пов’язаних нерозривними узами. Відносини між Джой і Кейт, матір’ю та дочкою, далекі від ідеалу, і Кейт, намагаючись влаштувати особисте життя, біжить із дому. Поклявшись собі, що, коли в неї колись буде дочка, вона, Кейт, стане їй найкращою подругою і вони ніколи не розлучаться. Але історія повторюється. Сабіна, дочка Кейт, виросла впертою і зухвалою, вона з презирством ставиться до своєї матері через низку любовних невдач Кейт. І ось обставини складаються так, що Сабіна приїжджає до своєї бабусі Джой. Джой, що ніколи не бачила внучку, спочатку безмірно рада її приїзду. Але між ними надто мало спільного. І ось уже виникає конфлікт, який тільки посилюється, коли в будинку з’являється Кейт і на світ вилазять старі, здавалося, давно поховані сімейні таємниці. Чи зможуть героїні залікувати душевні рани? Чи зможуть знову повірити у кохання?

“Не можна очікувати, що все вийде ідеально. Коли чекаєш дуже багато, можна розчаруватися”
Жодна пара не буває щаслива постійно, а якщо хтось скаже, що щасливий завжди, то це брехня.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka