“Шалено багаті азійці” Кевін Кван

“Шалено багаті азійці” Кевін КванНазва: Шалено багаті азійці
Письменник: Кевін Кван
Рік: 2020
Жанри: Легка проза, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги “Шалено багаті азійці” Кевін Кван

Рейчел Чу – американка китайського походження, професор економіки у Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік – професор історії у цьому ж університеті, а сам із Сінгапуру. Вони люблять один одного, і Нік пропонує Рейчелу разом провести літню відпустку на його батьківщині. Ще й привід чудовий – весілля найкращого друга. Рейчел погоджується, навіть не підозрюючи, що на неї чекає. Виявляється, Нікова сім’я дуже, ні, шалено багата. Дівчина потрапляє в закриту спільноту, де статки обчислюються мільярдами, а коло спілкування складають найвпливовіші особи Азії. Ці люди не люблять пускати у своє життя незнайомців, турбуючись за сімейні гроші та репутацію. І можуть перетворити життя чужинця на пекло. Чи готова до такого Рейчелу і чи вистачить їй сил протистояти шаленим родичам Ніка?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka