«Сестра Керрі» Теодор Драйзер

«Сестра Керрі» Теодор ДрайзерНазва: Сестра Керрі
Письменник: Теодор Драйзер
Рік: 2017
Жанри: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Сестра Керрі» Теодор Драйзер

Видання першого роману Теодора Драйзера (1871—1945) було з такими труднощами, що це призвело його творця до важкої депресії. Але подальша доля роману «Сестра Керрі» виявилася щасливою: він був перекладений багатьма іноземними мовами, перевиданий мільйонними тиражами. Нові та нові покоління читачів із задоволенням поринають у перипетії долі Кароліни Мібер.

Спочатку, однак, на неї чекають суцільні розчарування. Сестра обтяжена сім’єю та господарством, її чоловік працює прибиральником вагонів на скотобійні і заробляє зовсім небагато, і тому кожна зайва витрата робить у їх убогому бюджеті серйозні проломи. Керрі вирушає на пошуки роботи, але вона нічого не вміє робити, і найкраще, що їй вдається відшукати, це місце робітниці на взуттєвій фабриці. Одноманітна робота, що погано оплачується, сильно обтяжує дівчину, але, захворівши, вона позбавляється і цього заробітку. Не бажаючи бути тягарем для сестри та її чоловіка, вона вже збирається повертатися додому, але тут випадково зустрічає молодого комівояжера Чарлза Друе, з яким познайомилася в поїзді на шляху до Чикаго.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka