Серія книг «Омріяне кохання»

Серія книг «Омріяне кохання»

Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Омріяне кохання» ознайомитись можна нижче.

«Нова я» Ерін Кас

«Нова я» Ерін КасЯк зібрати себе по шматочках після зради і змусити усміхатись крізь сльози? Життя підкинуло мені нелегку задачу, але я не буду собою, якщо не зможу знову стати на ноги. Мого минулого більше немає, є я і є зараз. Нова країна і нова робота – це те, що мені зараз потрібно. А може, і нове кохання? Чи зможу я відчути знову це прекрасне почуття і вручити свою тендітну душу чоловікові, що зводить з розуму? Все вирішить тільки наше бажання довіритись одне одному.

 

«Навчи кохати» Ерін Кас

«Навчи кохати» Ерін КасУ всіх дівчаток є заповітна мрія — зустріти принца і жити з ним, як в казці. Колись я мріяла відчути те, що відчувають всі дівчата мого віку. Мріяла закохатися по вуха, щоб до трепету і пурхання метеликів в грудях. Щоб рахувати секунди до зустрічі з коханим, купатися в його ніжності і віддавати натомість свою. Мені хотілося кохати і відчувати себе коханою. Я так довго шукала це почуття… Тільки от забула, що не завжди воно виявляється взаємним, комусь доведеться відчути розчарування. І цей жереб випав мені. Але я так просто не здаюся, і ми ще подивимося хто кого.

 

«Дихаю тобою» Ерін Кас

«Дихаю тобою» Ерін КасЧи вірите ви у кохання? Велике й світле почуття, яке дарує крила за спиною? Я не вірила, допоки не зустріла Його… Він неочікувано з’явився й забрав з собою моє серце. Відтоді мені належить тільки одна його половина, а інша знаходиться в його руках. І як вчинити, коли в очах чоловіка бачу тільки ненависть? Що робити з коханням, яке так невчасно звалилося на мою голову? Втікати від нього чи зробити крок назустріч?

 

 

«Мить, що змінила нас» Ерін Кас

«Мить, що змінила нас» Ерін КасЦя подорож мала б стати гарним відпочинком, веселою прогулянкою, а стала моєю особистою катастрофою. Мить — і все перевернулося з ніг на голову. Ми тепер інші. Хлопець, ліпший друг, мій янгол-охоронець, той хто завжди був поруч більше не той. Як врятувати дружбу, що роками була міцнішою за сталь. Та й чи варто це робити, якщо на заміну прийшло почуття набагато сильніше?

 

 

«Кохання проти субординації» Оксана Мрійченко

«Кохання проти субординації» Оксана МрійченкоЇхнє знайомство було дуже несподіваним. Ні Денис, ні Каріна не очікували, що знайдуть своє кохання просто посеред супермаркету, але це сталося. За правилами субординації їм не можна бути разом. До того ж, у Дениса закохана інша жінка, яка готова піти на усе, щоб знищити суперницю. Та чи зможуть всі ці перешкоди стримати справжнє кохання?

 

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka